آدرس کارخانه: تهران -شهرک صنعتی خاوران

آدرس دفتر فروش و شوروم دائمی: تهران - قیطریه، ابتدای خیابان تواضعی، پلاک 1/2، ساختمان دنا، طبقه 2 واحد 21

شماره تماس: 02145389 

واحد فروش:

09301089528

09201089528

فرم تماس با ما

لطفا نام حقیقی خود را وارد کنید.

لطفا ایمیل معتبر وارد کنید.

ورودی نامعتبر


تجهیزات آتش نشانی

تجهیزات آتش نشانی تهران را می توانید از گروه صنعتی مزینانی درخواست نمایید. تجهیزات آتش نشانی مجموعه ای از ابزارهای اطفاء حریق است که هر کدام نقش بخصوصی در خاموش کردن آتش ایفا می کنند. حریق در ابعاد متوسط و بزرگ امری است که نیازمند نیروی متخصص است و پیچیدگی های مختص خود را دارد که علاوه بر نیروی باتجربه نیازمند تجهیزات آتش نشانی مدرن نیز می باشد. گروه صنعتی مزینانی نقش مؤثری در تأمین تجهیزات آتش نشانی تهران و کل کشور داشته است. تجهیزات آتش نشانی در تهران که توسط گروه صنعتی مزینانی تأمین می شود، شامل موارد زیر است:
- شیرهای آتش نشانی
- شیرهای آتش نشانی زمینی
- شیرهای ایستگاهی
- مانیتورهای آب/فوم آتش نشانی
- نازل های آتش نشانی
- تجهیزات فوم آتش نشانی
- جعبه و هوزریل های آتش نشانی
- اتصالات آتش نشانی
- تجهیزات متفرقه آتش نشانی
- کپسول های آتش نشانی

تجهیزات آتش نشانی

چه نوع تجهیزات آتش نشانی خریداری کنیم؟

استفاده از تجهیزات آتش نشانی خوب و مرغوب از مهم ترین پارامترها و  مولفه ها در کنار تخصص و مهارت افراد برای اطفای حریق می باشد. هنگام خرید تجهیزات آتش نشانی  علاوه بر توجه به نشان استاندارد، و کیفیت محصولات سعی نمایید از تجهیزات آتش نشانی مدرن استفاده نمایید و ازخرید تجهیزات قدیمی خودداری نمایید. زیرا در کنار تخصص استفاده از وسایل مدرن و  با کیفیت بالا نقش بسرایی در مهار و اطفا حریق دارد.

تجهیزات آتش نشانی مورد نظر خود را از کجا خرید نماییم؟

برای خرید تجهیزات آتش نشانی به مراکز مجاز و دارای مجوز مراجعه نمایید. و  از خرید تجهیزات آتش نشانی از مراکزی که فاقد مجوز هستند جلوگیری نمایید. شما می توانید تجهیزات آتش نشانی مورد نظر خود را از فروشگاه مزینانی، عرضه کننده انواع وسایل آتش نشانی خریدای نمایید.

فروش تجهیزات آتش نشانی تهران

فروش تجهیزات آتش نشانی تهران مزینانی با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه ی تولید تجهیزات آتش نشانی در حال انجام است. گروه صنعتی مزینانی دارای گواهی ایزو 9001 بوده و عضو انجمن کیفیت ملی در زمینه ی تولیدات فروش تجهیزات آتش نشانی تهران می باشد. این شرکت در تهران فعالیت داشته اما محصولات آن بدلیل داشتن کیفیت مرغوب به سراسر کشور ارسال می گردد. جهت سفارش حضوری تجهیزات آتش نشانی در تهران می توانید به آدرس تهران، خیابان سهروردی شمالی، میرزایی زینالی غربی، پلاک 123 مراجعه کرده و یا جهت خرید غیرحضوری با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

مرکز فروش تجهیزات آتش نشانی در تهران

گروه صنعتی مزینانی مرکز فروش تجهیزات آتش نشانی در تهران می باشد. این مرکز آماده ارائه خدمات فروش تجهیزات آتش نشانی اعم از جعبه آتش نشانی، فایرباکس، قرقره هوزیل، قرقرع برزنتی، نازل، کپسول های آتش نشانی، شیر و کوپلینگ آتش نشانی و سایر تجهیزات آتش نشانی در تهران می باشد. کلیه تجهیزات آتش نشانی تولیدی این مرکز مورد تأیید سازمان آتش نشانی تهران می باشد.

 تجهیزات آتش نشانی در شرق تهران

ساکنین محترم شرق تهران از جمله تهران نو، حشمتیه، نارمک، گرگان، منصور آباد، تهرانپارس، نارمک، پیروزی، حکیمیه، رسالت، عباس آباد و سایر محله های شرق تهران برای رفاه حال شما عزیزان گروه صنعتی مزینانی ارائه خدمات و تجهیزات آتش نشانی در شرق تهران را امکان پذیر ساخته است. گروه صنعتی مزینانی از بزرگترین تأمین کنندگان تجهیزات آتش نشانی در شرق تهران می باشد. برای سفارش تجهیزات آتش نشانی می توانید به صورت حضوری یا از طریق سایت اقدام نمایید. ارائه تجهیزات آتش نشانی مزینانی در سراسر کشور و در شرق تهران گامی موثر در جهت رضایت مندی و افزایش اطمینان شما عزیزان است.