جعبه آتش نشانی تهران

گروه تولیدی و صنعتی مزینانی با بیش از نیم قرن تجربه برترین تولید کننده انواع جعبه آتش نشانی و تجهیزات ایمنی، همواره در تلاش بوده تا با محوریت قرار دادن بالاترین درجه از کیفیت و استاندارد، محصولاتی در خور مشتریان خود را عرضه نماید و در زمینه تولید و فروش مصنوعات فلزی مرتبط با تجهیزات آتش نشانی از پیشتازان این صنعت در کشور باشد.
مصنوعات فلزی مزینانی از این که می تواند برای جامعه مهندسین و انبوه سازان و همکاران گرامی، بهترین انتخاب باشد خرسند بوده و اعتماد و اطمینان شما را چون لوحی زرین بر تارک تجربه و افتخارات خود الحاق می نماید.

ویژگی های مهم و منحصر به فرد در خصوص جعبه آتش نشانی مزینانی

  • کیفیت و تنوع بالای محصولات
  • قابلیت طراحی طبق دیزاین ساختمان و سلیقه مشتریان گرامی
  • قابلیت جدا شدن درب از بدنه طبق درخواست مشتری
  • داشتن تاییدیه کارشناسان سازمان محترم آتش نشانی
  • افتخار ارائه خدمات و تجهیز ارگان های محترم دولتی و خصوصی

مرکز فروش جعبه آتش نشانی در تهران

مجموعه مزینانی در تمامی این سال ها با فعایت گسترده و تخصصی در زمینه ارائه تجهیزات ایمنی و آتش نشانی از برند M.F.M و دارا بودن چندین نمایندگی انحصاری در سرتاسر کشور و همچنین با سابقه ی حضور مداوم در نمایشگاه های تخصصی، مفتخر به خدمت به هموطنان عزیز می باشد.

گروه تولیدی مزینانی به منظور تسریع در امر انتخاب تجهیزات و لوازم موردنظر، کاتالوگ محصولات خود را پیوست نموده تا مصرف کنندگان گرامی به راحتی و با توجه به کد فنی محصول نسبت به تهیه و دریافت اطلاعات تکمیلی از این مجموعه اقدام نمایند.

انواع جعبه آتش نشانی و تجهیزات ایمنی با برند M.F.M را می توانید از طریق سایت رسمی گروه مزینانی، تهیه فرمایید.

جهت اطلاع از قیمت و خرید جعبه آتش نشانی  می توانید با شماره 02133288165تماس حاصل نمایید.