لیست قیمت جعبه آتش نشانی

قیمت جعبه آتش نشانی

قیمت جعبه آتش نشانی بسته به ابعاد و جنس آن متفاوت خواهد بود. در فروشگاه مزینانی می توانید قیمت تمامی جعبه های آتش نشانی را همراه با ویژگی های آنها مشاهده کنید. هنگام خرید جعبه آتش نشانی علاوه بر زیبایی و قیمت کیفیت کارخانه سازنده آن را نیز در نظر بگیرید. جعبه های آتش نشانی همواره در معرض رطوبت یا شرایط جوی نامساعد بوده و عموما در مکان های در دسترسی که احتمال برخورد اجسام با آن ها وجود دارد، قرار دارند. بنابرین خاطر نشان می کنیم که حتما از نمونه های مرغوب با قیمت مناسب جعبه آتش نشانی را خریداری کنید.

قیمت باکس اتش نشانی

قیمت باکس اتش نشانی با توجه به ضخامت ورق به کار رفته، لوله و اتصالات آن متفاوت است. ملاک خرید باکس اتش نشانی را کیفیت و قیمت مناسب قرار دهید. گروه صنعتی مزینانی تولید کنننده انواع باکس های اتش نشانی است و شما عزیزان می توانید ارزان ترین باکس های اتش نشانی را بدون واسطه به قیمت تولیدی مستقیما از گروه صنعتی مزینانی خریداری کنید. لیست قیمت جعبه آتش نشانی را در صفحه محصولات مشاهده کنید.

قیمت جعبه آتش نشانی فایر باکس

قیمت جعبه آتش نشانی فایر باکس به عوامل محتلفی بستگی دارد. FIRE BOX یا همان جعبه های آتش نشانی از بهترین وسایل و تجهیزات برای مهار آتش می باشند. وجود فایر باکس و تجهیزات آتشنشانی موجود در آن هنگام آتش سوزی می تواند کمک چشمگیری به اطفاء حریق در زمان های حساس اولیه بکند.جعبه فایر باکس عوما در بازار با نام جعبه آتش نشانی شناخته می شود،  قیمت جعبه آتش نشانی یا قيمت فاير باكس مهم ترین عامل برای بسیاری از افراد هنگام خرید جعبه آتش نشانی است.

قیمت انواع جعبه آتشنشانی

قیمت انواع جعبه آتشنشانی را می توانید در فروشگاه مزینانی ببینید. انواع جعبه آتشنشانی در سایزها و مدل های متنوعی تولید می شود. قیمت جعبه آتش نشانی بر اساس جنس نیز متفاوت است و می توان به انواع جعبه های آهنی، نیمه استیل، تمام استیل و... اشاره کرد. بر اساس محل نصب نیز قیمت انواع جعبه آتشنشانی را می توان به قیمت جعبه آتش نشانی روکار و قیمت جعبه آتش نشانی توکار تقسیم کرد. همچنین بر اساس تعداد کابین نیز می توان به قیمت جعبه آتش نشانی تک کابین و قیمت جعبه آتش نشانی دو کابین اشاره کرد. شما می بایست با توجه به ابعاد واحد ها در ساختمان و واحد های تجاری مربوطه و میزان فضای در دسترس نوع جعبه آتش نشانی مناسب خود را خریداری نمایید. 

شما عزیزان می توانید برای خرید از طریق سایت اقدام کنید و یا از طریق شماره 02188744887 و 02188744888 قیمت ها را روزانه دریافت نمایید. فروشگاه جعبه آتش نشانی مزینانی یکی از بزرگترین تولید کنندگان جعبه آتش نشانی در ایران می باشد. از محصولات تولیدی این شرکت می توان به جعبه آتش نشانی استیل، جعبه آتش نشانی دوقلو فلزی، جعبه شیر آتش نشانی، جعبه آتش نشانی تک کابین و جعبه آتش نشانی دوکابین اشاره کرد.  برای کسب اطلاع کامل در ارتباط با 

قیمت جعبه آتش نشانی کامل

،

قیمت جعبه آتش نشانی توکار

،

قیمت باکس کپسول آتش نشانی

و

قیمت جعبه آتش نشانی Fire Box 

با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

مشاهده بیشتر
نتایج 1 تا 24 از کل 44 نتیجه