جعبه آتش نشانی آریا

شرکت تولید تجهیزات آتش نشانی آریاکوپلینگ یکی از قدیمی ترین شرکت های فعال در زمینه تولید تجهیزات مربوط به اطفاء حریق است و از سال 1348 تا امروز مشغول فعالیت در این زمینه می باشد و از طرفی توانسته است که طی این 50 سال خود را با پیشرفت تکنولوژی همراه کند و همیشه محصولات مرغوب و با کیفیتی را در اختیار استفاده کنندگان بگذارد. یکی از محصولات این شرکت جعبه آتش نشانی آریا بوده است است که برند آریا توانسته محصولات خوبی را به بازار عرضه کند و در برابر سایر رقبا، ایستادگی کند.
تجربه 50 ساله این شرکت باعث شده است که است که جعبه های آتش نشانی در بازار داخلی و خارجی رشد خوبی داشته باشند.

جعبه آتش نشانی آریا

جعبه آتش نشانی آریا چه خصوصیاتی دارد؟

از آنجایی که شرکت آریا کوپلینگ یکی از شرکت های تولید کننده قطعات صنعتی می باشد، جعبه های آتش نشانی زیر نظر این شرکت از نظر استحکام و کیفیت فنی در جایگاه خوبی قرار دارند. ورق های استفاده شده در این جعبه های آتش نشانی دارای ضخامت بالای 1.2 میلیمتر هستند و همین موضوع باعث بالارفتن مقاومت استاتیکی این محصولات شود. به زبان ساده تر: "ضخامت مناسب این جعبه های آتش نشانی باعث می شود که عمر آنها بالاتر باشد و در زمان استفاده از آنها در اثر فشار وارد شده، بدنه جعبه آتشنشانی دچار کج شدگی و اعوجاج نشود."
اتصالات انجام شده به صورت جوش برنجی است و همین موضوع مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار به آن می دهد.

یکی دیگر از خصویات کلیدی جعبه آتش نشانی آریا کیفیت بسیار بالای شیر آلات و سیستم آب رسانی آن است. دلیل این موضوع هم بسیار ساده است: "شرکت آریا کوپلینگ دارای شیر های آتش نشانی بسیار با کیفیت است و همچنین اتصالاتی که در جعبه های آتش نشانی آریا به کار رفته است از نظر دوام در برابر رطوبت و مقاومت در برابر فشار آب، در بین سایر برند های جعبه آتش نشانی بی نظیر هستند. "
این جعبه های آتش نشانی دارای تنوع ظاهری بسیار بالایی هستند و در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شوند تا بتوانند همه سلیقه ها را پوشش دهند. این تنوع نیز در سایر خصوصیات این جعبه های آتش نشانی دیده می شود و همین باعث می شود که بتوانید از جعبه های آتش نشانی آریا در کارگاه ها و مکان های صنعتی استفاده کنید و مدل های دیگری نیز برای ساختمان های مسکونی و تجاری طراحی شده باشند.

قرقره هوزریلی آریا کوپلینگ

قرقره های استفاده شده در این جعبه های آتش نشانی از نوع دو بلبرینگی هستند و در زمان استفاده بسیار راحت و روان باز می شوند. همچنین قرقره های آتش نشانی هوزریلی آریا به صورت جداگانه نیز به فروش می رسند و مورد استفاده قرار می گیرند، همانطور که در مقالات قبلی گفتیم قسمت برنجی هرزگرد که در مرکز این قرقره ها قرار دارد و وظیفه آب رسانی را بر عهده دارد باید دارای کیفیت مناسب و دوام خوبی باشد. اگر قسمت هرزگرد یک قرقره هوزریلی به صورت نامرغوب باشد، بعد از چند دفعه باز و بسته شدن قرقره امکان بروز نشتی آب وجود دارد و از طرفی ممکن است که در شرایط اضطراری که شما قصد خاموش کردن آتش را دارید در کار شما مشکل ایجاد کند. قرقره های جعبه آتش نشانی آریا دارای کیفیت و ظرافت خوبی هستند و این علاوه بر ماندگاری بالا، به شما راحتی در استفاده و کاربرد آسان را هدیه می دهند.

جعبه آتش نشانی آریا سفید رنگ

یراق آلات مورد استفاده در هر جعبه آتش نشانی بسیار مهم و حیاتی است، به عنوان مثال فرض کنید که یک جعبه آتش نشانی بسیار با کیفیت دارای قفل و لولای بی کیفیت باشد. در این صورت خراب بودن قفل و لولا سالم بودن کل جعبه آتش نشانی را از بین می برد و ظاهری زشت و از کار افتاده به آن قسمتی از ساختمان شما که جعبه آتش نشانی نصب شده می دهد. به همین دلیل باید برای جعبه های آتش نشانی لولا و یراق آلاتی استفاده شود که در برابر رطوبت مقاوم باشد و همچنین تحمل فشار، ضربه و... را داشته باشد.