جعبه آتش نشانی روکار

جعبه های آتش نشانی در برخی از مکان ها به دلیل حمل و نصب آسان به صورت روکار ساخته می شوند. شرکت مزینانی یکی از ارائه دهندگان جعبه های آتش نشانی روکار محسوب می شود.

کاربرد جعبه آتش نشانی روکار

همانطور که می دانید هنگامی که آتش سوزی اتفاق می افتد باید از تجهیزاتی که در مهار کردن آتش به ما کمک می کند استفاده کنیم. یکی از این ابزارهای مهم و مورد نیاز، جعبه های آتش نشانی است که شامل تجهیزاتی از جمله کپسول آتش نشانی، سرلوله و شلنگ قرقره آتش نشانی 20 تا 25 متری می باشد. این جعبه ها در ساختمان های انبوه، سازمان ها و شرکت ها، بیمارستان ها، مراکز عمومی و تجاری، انبارهای بزرگ و... تعبیه می شوند و در دسترس قرار دارند. جعبه ها را باید در بهترین مکان ها نصب کرد در نتیجه جعبه آتش نشانی روکار زمان مهار کردن آتش را به حداقل می رساند. بعضی از مکان های نام برده به دلیل قدیمی بودن ممکن است جایگاهی برای جعبه آتش نشانی نداشته باشند، به همین دلیل در این ساختمان ها جعبه آتش نشانی روکار نصب می شود.

جعبه آتش نشانی بیرونی

سفارش جعبه آتش نشانی روکار

شرکت مزینانی با فراهم کردن انواع جعبه های آتش نشانی روکار به شما کمک می کند که دیگر نگران حادثه های ناگهانی نباشید و بتوانید در هر مکانی این محصول را داشته باشید. در این صفحه می توانید انواع این محصولات را مشاهده نمایید و جهت اطلاع از قیمت و نحوه سفارش آن ها با واحد فروش مزینانی در تماس باشید.

جعبه آتش نشانی بیرونی