لیست قیمت کپسول آتش نشانی

کپسول آتش نشانی Fire Extinguisher از ملزومات اساسی در خانه، خودرو، اداره جات، مراکز فروشگاهی و ... در زمان وقوع حریق به منظور مقابله با آتش سوزی می باشد. کپسول آتش نشانی عموما دارای محتویاتی همچون آب، پودر خاموش کننده و گاز CO2 است که با فشار از شیلنگ آن خارج شده و سبب خاموش شدن آتش می گردد. کپسول های آتش نشانی بسته به نیاز در ابعاد مختلفی تولید می شوند. برای مشاهده قیمت کپسول آتش نشانی در انواع مختلف به سایت مزینانی مراجعه نمایید.
کپسول آتش نشانی دارای لوله و مخزن تحت فشاری حاوی مواد مطرح شده در بالا است که با کشیدن ضامن فنری شکل در جلوی لوله خروجی آن، محتویات کپسول از آن خارج می گردد. برای اینکه عملیات اطفا حریق به وسیله کپسول آتش نشانی موفقیت آمیزتر باشد، بایستی محتویات کپسول را به سمت ماده اصلی سوختنی در گیر در آتش، هدف گیری کرد تا با توجه به مکانیسم نوع کپسول، مثلث آتش را تحت تاثیر قرار داد و منجر به خاموش شدن آن شویم، در بعضی مواقع افراد به اشتباه مواد خاموش کننده را بر روی شعله می پاشند که باعث کاهش کارایی کپسول در خاموش کردن آتش خواهد شد. کپسول آتش نشانی یکی از پرفروش ترین محصولات گروه تولیدی مزینانی است که می توانید انواع آن را در این صفحه مشاهده و اقدام به خرید کپسول آتش نشانی کنید.

کپسول آتش نشانی

فروش کپسول آتش نشانی

فروش کپسول آتش نشانی تولید شده در کارخانه های مختلف توسط مراکز فروش و برخی واسطه ها انجام می شود. مزینانی به منظور حمایت از مصرف کنندگان عزیز، فایرباکس تولید شده توسط تیم خود را با کپسول های آتش نشانی استاندارد و با کیفیت تجهیز نموده و به قیمت کارخانه عرضه می نماید.

خرید کپسول آتش نشانی

خرید کپسول آتش نشانی در انواع مختلف و با برندهای گوناگون از طریق فروشگاه مزینانی امکان پذیر می باشد. در هنگام خرید کپسول آتش نشانی می باید علاوه بر قیمت به موارد مهمی همچون ابعاد مورد نیاز، حجم کپسول، تاریخ تولید، سالم بود فلز کپسول، امکان حمل و نقل آسان، طول مناسب شیلنگ و ... توجه داشته باشید.

قیمت کپسول آتش نشانی

قیمت کپسول آتش نشانی به عوامل مختلفی بستگی دارد که از آن جمله می توان به: ابعاد کپسول، محتویات کپسول آتش نشانی، برند و کارخانه سازنده آن اشاره نمود. شما عزیزان می تواند لیست قیمت کپسول آتش نشانی در ابعاد مختلف را در فروشگاه مزینانی مشاهده نمایید. قیمت کپسول آتش نشانی به نوع آن نیز وابسته است. از انواع کپسول آتش نشانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کپسول آتش نشانی بیورسال
  • کپسول آتش نشانی آب و گاز
  • کپسول co2
  • کپسول آتش نشانی فوم
  • کپسول آتش نشانی خودرو

قیمت کپسول آتش نشانی 6 کیلویی

قیمت کپسول آتش نشانی 6 کیلویی را می توانید در این صفحه از سایت مزینانی مشاهده فرمایید. کپسول آتش نشانی پودری 6 کیلویی مزینانی دارای گواهی سیستم مدیریت کیفیت می باشد که نشان از مرغوبیت آن دارد.

قیمت کپسول آتش نشانی 1 کیلویی

قیمت کپسول آتش نشانی 1 کیلویی نیز که مناسب برای منازل است در این صفحه قابل مشاهده می باشد. شما عزیزان می توانید تمامی جزئیات کپسول های آتش نشانی مزینانی از جمله قیمت آن را با یکدیگر مقایسه و سپس با اطمینان خاطر اقدام به خرید نمایید.