لیست قیمت کپسول آتش نشانی

کپسول آتش نشانی Fire Extinguishers، قیمت کپسول آتش نشانی، خرید کپسول آتش نشانی و فروش کپسول آتش نشانی را در مزینانی مشاهده نمایید. کپسول آتش نشانی از ملزومات اساسی در خانه، خودرو، اداره جات، مراکز فروشگاهی و ... است. کپسول آتش نشانی عموما حاوی محتویاتی همچون آب، پودر خاموش کننده و گاز CO2 است که با فشار از شیلنگ آن خارج شده و سبب خاموش شدن آتش می گردد. کپسول های آتش نشانی بسته به نیاز در ابعاد مختلفی تولید می شوند.
کپسول آتش نشانی حاوی لوله و مخزن تحت فشاری مشمول مواد مطرح شده در بالا است که با کشیدن ضامن فنری شکل در جلوی لوله خروجی آن از کپسول خارج می گردد. کپسول آتشنشانی برای آنکه در راستای اطفاء حریق کارآمدی بیشتری داشته باشد می بایست به طور مستقیم بر روی تمام سوخت هدف گیری شود و نه آنکه تنها بر روی شعله پاشیده شود. کپسول آتش نشانی یکی از پرفروش ترین محصولات گروه تولیدی مزینانی است که می توانید انواع آن را در این صفحه مشاهده و در سایت دنبال نمایید.

کپسول آتش نشانی

فروش کپسول آتش نشانی

فروش کپسول آتش نشانی توسط واسطه گران فروش کارخانه های سازنده متعددی انجام می شود. مزینانی برا حمایت از شما عزیزان جعبه آتش نشانی خود را با کپسول آتش نشانی استاندارد پر کرده و به قیمت کارخانه عرضه نموده است.

خرید کپسول آتش نشانی

خرید کپسول آتش نشانی از طریق فروشگاه مزینانی امکان پذیر می باشد. در هنگام خرید کپسول آتش نشانی علاوه بر قیمت به موارد مهم تری همچون ابعاد مورد نیاز، حجم کپسول، تاریخ تولید، سالم بود فلز کپسول، امکان حمل و نقل آسان، طول مناسب شیلنگ و ... اشاره کرد.

قیمت کپسول آتش نشانی

قیمت کپسول آتش نشانی به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آن می توان به ابعاد کپسول آتش نشانی، محتویات پودر کپسول آتش نشانی و برند کارخانه سازنده آن نیز وابسته است. شما عزیزان می تواند لیست قیمت کپسول آتش نشانی در ابعاد مختلف را در فروشگاه مزینانی مشاهده نمایید.
قیمت کپسول آتش نشانی به نوع آن نیز وایسته است. از انواع کپسول آتش نشانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• کپسول آتش نشانی بیورسال
• کپسول آتش نشانی آب و گاز
• کپسول co2
• کپسول آتش نشانی فوم
• کپسول آتش نشانی خودرو

قیمت کپسول آتش نشانی 6 کیلویی

قیمت کپسول آتش نشانی 6 کیلویی را می توانید در انتهای این صفحه مشاهده فرمایید. کپسول آتش نشانی پودری 6 کیلویی مزینانی دارای گواهی سیستم مدیریت کیفیت است که نشان از مرغوبیت کپسول آتش نشانی مزینانی دارد.

قیمت کپسول آتش نشانی 1 کیلویی

قیمت کپسول آتش نشانی 1 کیلویی نیز که مناسب برای منازل است در ادامه این صفحه نمایش داده شده است. شما عزیزان می توانید تمامی جزئیات کپسول های آتش نشانی مزینانی از جمله قیمت آن را با یکدیگر مقایسه و سپس با اطمینان اقدام به خرید نمایید.

مشاهده بیشتر
تماس بگیرید کپسول آتش نشانی یک کیلویی پیشرو
تماس بگیرید کپسول آتش نشانی ۶ کیلویی پیشرو
تماس بگیرید کپسول آتش نشانی دژ یک کیلوگرمی
تماس بگیرید کپسول آتش نشانی 6 کیلویی دژ
تماس بگیرید کپسول آتش نشانی 6 کیلویی co2 بایا
تماس بگیرید کپسول آتش نشانی 6 کیلویی توچال
تماس بگیرید کپسول آتش نشانی 6 کیلویی بیوورسال
تماس بگیرید کپسول آتش نشانی سپهر 6 کیلوگرمی
نتایج 1 تا 9 از کل 9 نتیجه