جعبه آتش نشانی

جعبه آتش نشانی یا فایرباکس (Fire Box) یکی از تجهیزات ایمنی می باشد که بر اساس قانون، نصب آن در مکان هایی که احتمال بروز آتش سوزی وجود دارد، ضروری است. در جعبه آتش نشانی لوازم و تجهیزات لازم برای مقابله با آتش سوزی مثل کپسول و قرقره شیلنگ آتش نشانی و سایر وسایل اولیه امدادی تعبیه می شود تا در صورت بروز حادثه در محل، بتوان به سرعت از آن ها برای مهار آتش و کاهش خسارات احتمالی از آتش سوزی استفاده نمود.
جعبه f آتش نشانی و وسایل داخل آن در هنگام بروز آتش سوزی در ساختمان ها جز حیاتی ترین امکانات برای مقابله با آتش می باشند. از آنجا که حریق و آتش سوزی در طول تاریخ از مواردی بوده که سلامت و امنیت بشر را تهدید کرده، انسان ها کوشیده اند تا همیشه برای مواجهه با آن تمهیداتی را از قبل اندیشیده باشند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی در زمینه تجهیزات آتش نشانی و همچنین لزوم استفاده از آن ها برای تامین امنیت و جلوگیری از آسیب های ناشی از آتش سوزی در ساختمان ها و امکان مختلف، لزوم استفاده از تجهیزاتی مثل جعبه آتش نشانی و کپسول آتش نشانی بر هیچ کس پوشیده نیست لذا استفاده از جعبه های آتش نشانی به عنوان یکی از المان های مهم در طراحی و ساخت ساختمان ها و بناهای مختلف، ضروری می باشد. مزینانی تولید کننده انواع فایر باکس رو کار و توکار می باشد که برای تهیه این جعبه های آتش نشانی و سایر تجهیزات اطفاحریق می توانید به فروشگاه اینترنتی مزینانی مراجعه نمایید.

خرید جعبه آتش نشانی

خرید جعبه آتش نشانی ساخت گروه صنعتی مزینانی، به صورت حضوری و همچنین غیرحضوری در بستر اینترنت فراهم گشته است. تنها کافی است شما عزیزان فایرباکس مد نظر خود را انتخاب و با کارشناسان فروش مزینانی تماس حاصل فرمائید. در صورتیکه در خرید جعبه آتش نشانی مردد هستید و یا هنوز نمی دانید کدام جعبه مناسب برای نیاز شماست پیشنهاد میکنیم تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

انواع فایر باکس مزینانی

جعبه آتش نشانی را با توجه موارد متعددی می توان دسته بندی نمود که این دسته بندی ها به شرح زیر می باشد:

دسته بندی انواع فایرباکس به طور کلی:

 • فایرباکس دیواری که شامل جعبه های آتش نشانی توکار و روکار می باشد.
 • فایرباکس محوطه ای (پایه دار و ایستاده)

دسته بندی فایرباکس بر اساس کاربرد:

 • جعبه های نگهدارنده کپسول آتش نشانی
 • جعبه های آتش نشانی تجهیز شده به قرقره شیلنگ آتش نشانی: این دسته بندی به نوع شیلنگ استفاده شده در آن بستگی دارد و به دو نوع جعبه آتش نشانی firebox و جعبه آتش نشانی hose Reel تقسیم می شوند.

دسته بندی بر اساس جنس جعبه:

 • جعبه های آتش نشانی استیل
 • جعبه های آتش نشانی فایبر گلاس و ...

جعبه های آتش نشانی بر اساس شکل ظاهری:

 • جعبه های تک درب
 • جعبه های آتش نشانی دوقلو
 • جعبه های آتش نشانی دوطبقه

در محیط های مختلف با توجه به کاربری مورد نیاز از جعبه های آتش نشانی در دسته بندی های مختلف ذکر شده در بالا، استفاده می شود. برای انتخاب بهترین نوع جعبه آتش نشانی می توانید با مشاورین و کارشناسان گروه مزینانی در ارتباط باشید.

جعبه آتش نشانی

لیست قیمت جعبه آتش نشانی و فایرباکس

انواع مختلفی از جعبه f آتش نشانی در کشور تولید می شود که قیمت گذاری بر روی آن ها بر اساس پارامتر های گوناگونی انجام می شود. این فاکتور ها عبارتند از:

 • ضخامت ورق مورد استفاده در ساخت جعبه آتش نشانی
 • کیفیت ساخت و جوشکاری جعبه
 • یراق آلات استفاده شده در ساخت جعبه آتش نشانی
 • کیفیت قرقره و تجهیزات تعبیه شده در جعبه آتش نشانی
 • جعبه آتش نشانی

قیمت جعبه آتش نشانی کامل

علاوه بر آنچه مطرح شد، گروه مزینانی جهت رفاه حال مشتریان جعبه های آتش نشانی را در دوحالت، به صورت خام تنها ساخت باکس و همچنین به صورت جعبه آتش نشانی کامل (شامل هوزریل، شیلنگ، کپسول و ...) به فروش می رساند. شما عزیزان می توانید تمامی متعلقات مورد نیاز جعبه آتش نشانی را سفارش و آن را به صورت کامل دریافت نمائید.

قیمت جعبه آتش نشانی کامل بسته به سایز، جنس فایرباکس، نوع و وزن کپسول انتخابی، جنس شیلنگ و هوزریل و ... متفاوت خواهد بود. جهت اطلاع دقیق تر از مبلغ فروش با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمائید.

فاکتور های ذکر شده در بالا و همچنین قیمت دلار به دلیل تاثیرگذاری بر قیمت مواد اولیه علاوه بر تاثیر مستقیم بر قیمت نهایی جعبه آتش نشانی، در کیفیت، زیبایی، کارایی و دوام محصول موثر خواهد بود. تیم مزینانی با در نظر گرفتن موارد ذکر شده سعی دارد تا بهترین جعبه های آتش نشانی را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه دهد.

نتایج 1 تا 37 از کل 37 نتیجه

سوالات متداول

آیا امکان خرید اینترنتی جعبه آتش نشانی وجود دارد؟
بله در فروشگاه مزینانی علاوه بر خرید حضوری امکان خرید اینترنتی نیز مهیا شده است. شما عزیزان می توانید به صفحه محصولات مربوطه مراجعه و نمونه های موجود را مشاهده نمایید. جهت سفارش اینترنتی با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید. همچنین می توانید به آدرس دفتر مرکزی ما در تهران مراجعه نمایید.
آیا ساخت محصول سفارشی با ابعاد دلخواه نیز انجام می گیرد؟
گروه صنعتی مزینانی خود تولید کننده تجهیزات آتش نشانی از جمله جعبه آتش نشانی بوده و امکان ساخت محصولات سفارشی توسط این تیم وجود دارد. می توانید مشخصات محصول مورد نظر خود را ارائه دهید تا آن محصول برای شما ساخته شود.
جعبه آتش نشانی مزینانی به صورت باکس خالی عرضه می شود یا همراه با متعلقات است؟
جهت رفاه حال مشتریان عزیز امکان خرید در هر دو صورت فراهم گشته است. شما می توانید باکس خالی جعبه آتش نشانی را سفارش داده و یا آن را همراه با سایر متعلقات از جمله شیلنگ، هوزریل و ... از گروه تولیدی مزینانی تهیه کنید.