کپسول آتش نشانی بیوورسال

یکی از مهم ترین ابزارهایی که در هنگام آتش سوزی مورد استفاده همه قرار می گیرد کپسول آتش نشانی است. کپسول آتش نشانی بیوورسال تنها کپسول خاموش کننده با پایه آب است که توانایی خاموش کردن آتش در فضای سه بعدی را دارد.

نکات مثبت کپسول آتش نشانی بیوورسال

  • سازگاری آن با محیط زیست و دوستدار طبیعت می باشد.
  • از دیگر مزیت های استفاده از این محصول عدم تخریب و خوردگی وسایل و تجهیزات شما هنگام استفاده می باشد.
  • هنگامی که از کپسول آتش نشانی بیوورسال برای اطفاء حریق استفاده می کنید، آتش جانی دوباره نمی گیرد و قابلیت اشتعال مجدد خود را از دست می دهد. هنگام آتش سوزی باید ضامن کپسول را خارج کرده و با پاشیدن مواد موجود در کپسول بر روی محل آتش گرفتگی ضمن سرد کردن جامدات، مانع از خارج شدن گازهای مشتعل می شود.
  • از مهم ترین ویژگی کپسول آتش نشانی بیوورسال شارژ 5 سال یکبار آن است و نیاز به شارژ کردن سالیانه ندارد.
  • از این کپسول برای اطفاء هرگونه آتش سوزی می توان استفاده کرد فقط باید مراقب باشید برای به علت رسانا بودن آن در ادوات برقی از آن استفاده نکنید.

کاربردهای کپسول بیوورسال

از کپسول آتش نشانی بیوورسال در سازمان ها و کارخانجات، ماشین های شخصی، آتش نشانی ها، پتروشیمی و جایگاه های نفتی، مراکز گردشگری و هتل ها، محیط زیست و جنگل ها و .... استفاده می کنند. کپسول آتش نشانی بیوورسال ساخت کشور آلمان بوده و قوی ترین نوع کپسول آتش نشانی می باشد. سایت مزینانی اینجاست تا به شما در انتخاب بهترین گزینه کمک کند و خریدی آسان را برای شما رقم بزند.

نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه