کپسول آتش نشانی بایا

یکی از مهم ترین ابزارهایی که در هنگام آتش سوزی مورد استفاده همه قرار می گیرد کپسول آتش نشانی است. کپسول آتش نشانی بایا دارای انواع مختلفی است. از انواع این کپسول ها، کپسول پودر و گاز بایا سیلندر، کپسول آب و گاز بایا سیلندر، کپسول های دی اکسید کربن (CO2) می توان اشاره کرد. هنگام آتش سوزی باید ضامن کپسول را خارج کرده و با پاشیدن مواد موجود در کپسول بر روی محل آتش گرفتگی ضمن سرد کردن جامدات، مانع از خارج شدن گازهای مشتعل می شود.

کاربرد کپسول آتش نشانی بایا

کپسول آتش نشانی بایا از جمله خاموش کننده های پرکاربرد قابل استفاده برای منازل و محیط کار می باشد. از این کپسول در سازمان ها و کارخانجات، ماشین های شخصی، آتش نشانی ها، پتروشیمی و جایگاه های نفتی، مراکز گردشگری و هتل ها، محیط زیست و جنگل ها و .... استفاده می کنند. هم چنین جنس سیلندر این کپسول ها از فولاد می باشد. کپسول های آتش نشانی بایا قابلیت شارژ مجدد دارند. کلیه محصولات تولید این برند دارای یک سال گارانتی و 4 سال خدمات پس از فروش می باشند.

لیست قیمت کپسول آتش نشانی بایا

جهت دریافت لیست قیمت روز کپسول های آتش نشانی فاف، شما می توانید لیست قیمت کپسول آتش نشانی بایا را از سایت مزینانی مشاهده کنید و از قیمت های واقعی مطلع شوید. شرکت بایا در راستای ارائه محصولات با کیفیت و روش های خرید آسان، همواره در تلاش برای جلب رضایت مشتریان خود می باشد. با مزینانی در ارتباط باشید.

نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه