کپسول آتش نشانی پیشرو

اکثر انسان ها در زندگی روزانه خود در پی فاصله گرفتن از اتفاقات ناگوار و خطرناک هستند و هم چنین این افراد به دنبال حفظ جان و اموال خود می باشند. همیشه آتش سوزی یکی از نگرانی ها و اتفاقات خسارت آوری است که سال ها آثار آن روی زندگی به جای می ماند. در نتیجه برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است نگذاریم حتی شعله آتش کوچکی به آتش سوزی بزرگی تبدیل شود. در نتیجه کپسول های آتش نشانی بهترین گزینه برای رفع این مشکل می باشد.

ویژگی های کپسول آتش نشانی پیشرو

کپسول آتش نشانی پیشرو یکی از محصولات پرفروش و مقرون به صرفه ای است که به بازار عرضه شده است. محصولات تولیدی این کارخانه شامل انواع خاموش‌کننده‌های پودری، خاموش‌کننده‌های دی‌اکسید کربن، خاموش‌کننده‌های با پودر پایه مونوآمونیوم فسفات، خاموش‌کننده‌های آب و گاز، فوم و کف اشاره کرد .این محصول دارای کپسول هایی به اندازه های مختلف 1 کیلویی و 6کیلویی و... می باشد که سایت مزینانی محصولات این برند را فراهم کرده و در اختیار شما عزیزان گذاشته است. شما می‌توانید با توجه به نیاز و محلی که برای قرار دادن این کپسول در نظر گرفته‌اید، وزن مورد نظرتان را انتخاب و تهیه کنید. برای استفاده از کپسول آتش نشانی پیشرو کافی است با خارج کردن قفل پلاستیکی و ضامن فلزی قلاب شکل، خروجی کپسول را به سمت آتش بگیرید. با فشار دادن اهرم، پودر داخل کپسول از آن به سمت خارج پخش می‌شود. قرار گرفتن پودر روی شعله‌های آتش باعث خنک شدن و ممانعت از رسیدن اکسیژن به شعله‌ی آتش شده و و آن را خاموش می‌کند.

قیمت کپسول آتش نشانی پیشرو

کپسول آتش نشانی پیشرو را با مراجعه کردن به سایت زینانی می توانید خریداری کنید. داشتن این محصول در هر خانه و خودرویی تصمیمی ارزشمند است. برای خرید و اطلاع از قیمت کپسول آتش نشانی پیشرو می توانید با کارشناسان مزینانی تماس حاصل فرمایید تا شما را در این روند یاری کنند. هم چنین شما می توانید لیست قیمت کپسول آتش نشانی پیشرو را در سایت مزینانی مشاهده کنید. با مزینانی در ارتباط باشید.