جعبه آتش نشانی دوقلو فلزی

icon-2

جعبه آتش نشانی دوقلو دارای دو محفظه می باشد که یکی برای نگهداری کپسول آتش نشانی و دیگری برای نگهداری قرقره و شیلنگ است که اغلب به صورت توکار استفاده می شود. جعبه آتش نشانی دوقلو در ابعاد مختلف و با ضخامت ورق متفاوت، ساخته می شود در ابتدا جعبه های آتش نشانی دوقلو دارای قفل و کلید بودند اما بعدها به دلیل افزایش سرعت عمل برای بازکردن درب جعبه در شرایط حساس، قفل های سامسونتی روی کار آمدند.

جعبه آتش نشانی دو کابین

فایرباکس دو کابین یکی از محصولات پر طرفدار گروه صنعتی مزینانی است که می تواند به صورت خالی یا همراه با تجیهزات به مشتریان ارائه گردد. محتویات جعبه آتش نشانی دوکابین می تواند شامل شیلنگ، قرقره و نازل باشد. جعبه آتش نشانی دوکابین دارای لوله نواری می باشد که باعث خروج آب با فشار بسیار زیاد از لوله می گردد و در اطفاء حریق آتش سوزی های با ابعاد بزرگ در کارخانجات و پالایشگاه ها و ... بسیار کاربردی است.

جعبه آتش نشانی دو قلو

بدنه جعبه آتش نشانی دوقلو فلزی از جنس آهن یا آلومینیوم بوده که معمولا با رنگ استاتیک پوشیده می شود. جعبه آتش نشانی دوقلو فلزی معمولا در اماکن عمومی برای حفاظت بهتر از تجهیزات و همچنین زیبایی بیشتر، استفاده می شود. جعبه آتش نشانی دوقلو مزینانی دارای نشان استاندارد و تاییدیه از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی است.

جعبه آتش نشانی دوقلو استیل

جعبه آتش نشانی دوقلو استیل از ورق استیل با روکش و آبکاری نیکل و کروم بوده و مناسب مکان های لوکس و ساختمان های تجاری است. امکان تولید انواع جعبه های آتش نشانی دوقلو استیل به صورت عمودی یا افقی و در ابعاد دلخواه در گروه صنعتی مزینانی وجود دارد. جعبه آتشنشانی دوقلو استیل با کیفیت بسیار مرغوب در این مجموعه تولید و به بازار عرضه می شود.

قیمت جعبه آتش نشانی دوقلو

قیمت جعبه آتش نشانی دوقلو بسته به ابعاد(طول، عرض و عمق) ورق به کار رفته و کیفیت آن متفاوت خواهد بود. انواع جعبه آتش نشانی دوقلو مزینانی را در همین صفحه از سایت مزینانی می توانید مشاهده کنید. گروه صنعتی مزینانی تلاش کرده است تا با فراهم کردن امکان خرید بدون واسطه و مستقیم از تولیدی، جعبه آتش نشانی دوقلو را با مناسب ترین قیمت عرضه کند. تولیدات این گروه صنعتی با پیشرفته ترین تکنولوژی و ماشین آلات روز دنیا با ظرافت بسیار بالا تولید می شود. شما عزیزان می توانید انواع جعبه آتش نشانی دو قلو و یا تک قلو را بنابر محیط محل نصب و قرارگیری آن، انتخاب کرده و اقدام به خرید جعبه آتش نشانی نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد جعبه آتش نشانی دوکابین فلزی، جعبه آتش نشانی دوقلو مزینانی و جعبه آتش نشانی دوکابین مزینانی و خرید جعبه آتش نشانی با شماره 02188505584 تماس بگیرید.