جعبه آتش نشانی دوقلو فلزی

icon-2

جعبه آتش نشانی دوقلو دارای دو محفظه یکی برای نگهداری کپسول آتش نشانی و دیگری برای نگهداری قرقره و شیلنگ است که اغلب به صورت توکار استفاده می شود. جعبه آتش نشانی دوقلو در ابعاد مختلفی و با ضخامت ورق متفاوت ساخته می شود. در ابتدا جعبه های آتش نشانی دوقلو دارای قفل و کلید بودند اما بعدها به دلیل افزایش سرعت عمل برای بازکردن درب جعبه در شرایط حساس قفل های سامسونتی روی کار آمدند.

جعبه آتش نشانی دو کابین

جعبه آتش نشانی دو کابین یکی از محصولات پر طرفدار گروه صنعتی مزینانی است که می تواند به صورت خالی یا همراه با تجیهزات ارائه گردد. محتویات جعبه آتش نشانی دوکابین می تواند شامل شلنگ، قرقره و نازل باشد. جعبه آتش نشانی دوکابین دارای لوله نواری هست که باعث می شود آب با فشار بسیار زیاد به بیرون منتقل شود که در اطفاء حریق آتش سوزی های بزرگ در کارخانجات و پالایشگاه ها و ... بسیار کاربردی است.

جعبه آتش نشانی دو قلو

جعبه آتش نشانی دوقلو فلزی بدنه آن از جنس آهن یا آلومینیوم بوده که معمولا با رنگ استاتیک پوشیده می شود. جعبه آتش نشانی دوقلو فلزی معمولا در اماکن عمومی برای حفاظت بهتر از تجهیزات و زیبایی بیشتر استفاده می شود. جعبه آتش نشانی دوقلو مزینانی دارای نماد استاندارد و تاییدیه از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی است.

جعبه آتش نشانی دوقلو استیل

جعبه آتش نشانی دوقلو استیل از ورق استیل با روکش و آبکاری نیکل و کروم بوده و مناسب مکان های لوکس و ساختمان های تجاری است. امکان تولید انواع جعبه های آتش نشانی دوقلو استیل به صورت عمودی یا افقی و در ابعاد دلخواه در گروه صنعتی مزینانی وجود دارد. جعبه آتشنشانی دوقلو استیل با کیفیت بسیار مرغوب از این مجموعه به بازار عرضه می شود.

قیمت جعبه آتش نشانی دوقلو

قیمت جعبه آتش نشانی دوقلو بسته به ابعاد(طول، عرض و عمق) ورق به کار رفته و کیفیت آن متفاوت خواهد بود. جعبه آتش نشانی دوقلو دوقلو مزینانی را در ادامه این صفحه می توانید مشاهده کنید. گروه صنعتی مزینانی تلاش کرده است تا با فراهم کردن امکان خرید بدون واسطه مستقیم از تولیدی، قیمت جعبه آتش نشانی دوقلو را با مناسب ترین قیمت عرضه کند. تولیدات این گروه صنعتی با پیشرفته ترین تکنولوژی و ماشین آلات روز دنیا با ظرافت بسیار بالا تولید می شود. شما عزیزان می توانید انواع جعبه آتش نشانی دو قلو و یا تک قلو را بنابر محیط قرار گرفته در آن انتخاب کرده و اقدام به خرید جعبه آتش نشانی نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد با جعبه آتش نشانی دوکابین فلزی، جعبه آتش نشانی دوقلو مزینانی و جعبه آتش نشانی دوکابین مزینانی با شماره 02188505584 تماس بگیرید.

مشاهده بیشتر
نتایج 1 تا 12 از کل 12 نتیجه