جعبه آتش نشانی استیل

icon-1_629835778

جعبه آتش نشانی استیل تهیه شده از ورق استیل بوده و روکش آن از نیکل و کروم ساخته شده است. این امر منجر می شود جعبه آتش نشانی استیل مقاومت و ماندگاری بسیاری بالایی داشته باشد. برای افزایش مقاومت در برابر اجسام نوک تیز، استیل استفاده شده در جعبه آتش نشانی ضد ضربه است. همچنین روکش و آبکاری نیکل و کروم منجر شده تا این محصول دچار ساییدگی و فرسایش نشود.

جعبه آتش نشانی استیل بعلاوه شامل بست های آلومینیومی است که ضخامت این ورق آلومینیومی در محصولات مختلف متفاوت است. در جعبه آتش نشانی استیل بنابر نیاز و کاربرد استفاده آن در آپارتمان ها، هتل ها یا کارخانجات و ... شلنگ، نازل، قرقره، شیر و کوپلینگ، کپسول آتش نشانی و ... قرار می گیرد.

انواع جعبه آتش نشانی استیل

انواع جعبه آتش نشانی استیل، شامل جعبه آتش نشانی تمام استیل و درب استیل می باشد. جعبه آتش نشانی استیل ساخته شده در گروه مزینانی ساخته شده بر اساس استانداردها و تکنولوژی روز جهان تولید می شود و دارای تأییدیه از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی است.

گروه صنعتی مزینانی در راستای فروش تجهیزات آتش نشانی اعم از انواع جعبه های آتش نشانی استیل، مناسب ترین قیمت جعبه آتش نشانی استیل را با بالاترین کیفیت روز به مشتریان عرضه می کند.
جعبه های آتش نشانی تماما استیل و درب استیل با ورق استیل همراه با لولای و قفل استیل موجود می باشد. در برخی از محصولات تولیدی جدید جعبه آتش نشانی استیل، قفل های سوییچی به دلیل احتمال آسیب دیدگی به کار نمی رود که این امر به زیبایی هرچه بیشتر محصول نیز کمک می کند.

گروه صنعتی مزینانی امکان ارائه جعبه های آتش نشانی استیل را به صورت خالی و یا پر با محتویات زیر را کرده است:

  • محتویات جعبه خالی شامل جعبه استیل، قرقره، اهرم و قفل
  • محتویات جعبه پر شامل جعبه استیل، قرقره، اهرم، قفل، شیر فلکه با هیدرانت، شلنگ با کوبلینگ، نازل سه حالته با هیدرانت و ...

انواع جعبه های آتش نشانی استیل تولیدی در گروه صنعتی مزینانی

جعبه آتش نشانی استیل

جعبه آتش نشانی سفارشی تمام استیل

جعبه آتش نشانی درب استیل

جعبه آتش نشانی سفارشی استیل با ورق های با ضخامت ۱ و ۱٫۲۵ ، ۱٫۵ میل و ... (سفارشی مطابق با درخواست مشتری)

جعبه آتش نشانی سفارشی استیل با ابعاد ۶۰*۵۰ ، ۷۵*۶۰ ، ۸۵*۷۵ و ...(سفارشی مطابق با درخواست مشتری)

جعبه آتش نشانی سفارشی استیل با عمق 15 ، 20 و ... (سفارشی مطابق با درخواست مشتری)

جعبه آتش نشانی سفارشی استیلبا لولای اشپیل استیل، جوشی، لولا پروانه ای استیل، لولا سه پارچه ای کروم آلومینیومی، لولا مخفی، لولا سه پارچه برنجی و ...( سفارشی مطابق با درخواست مشتری)

جعبه آتش نشانی سفارشی استیل سفارشی با قفل سامسونتی ساخت ترکیه، درب باکی استیل، قفل زیمنسی، قفل داشبوردی و ... (سفارشی مطابق با درخواست مشتری)

جعبه آتش نشانی سفارشی پایه دار استیل
جعبه آتش نشانی سفارشی دو کابین استیل
جعبه آتش نشانی تک کابین استیل
جعبه کپسول آتش نشانی استیل

جعبه آتش نشانی استیل خالی
جعبه آتش نشانی استیل پر(مطابق با درخواست مشتری)
جعبه آتش نشانی سفارشی با درب چپ باز شو یا راست باز شو (مطابق با درخواست مشتری)

جعبه آتش نشانی توکار استیل
جعبه آتش نشانی روکار استیل

جعبه آتش نشانی استیل توکار / روکار دو طبقه

چرا جعبه آتش نشانی استیل مزینانی:

  • تولید بر مبنای استاندارد های روز جهانی
  • کیفیت بالا در ساخت جعبه های آتش نشانی
  • زیبایی و طراحی مدرن جعبه های استیل
  • مورد تایید سازمانی ایمنی
  • سهولت و سرعت بالا در عملکرد و چرخش قرقره ها
  • گارانتی جعبه آتشنشانی استیل
  • قیمت مناسب با حذف واسطه ها
  • و از همه مهم تر سفارشی سازی محصولات مطابق با نیاز مشتری

قیمت جعبه آتش نشانی استیل


قیمت جعبه آتش نشانی استیل بر اساس ابعاد، ضخامت، نوع و تمامی فاکتورهایی که در بالا مطرح شد متفاوت خواهد بود. برای بررسی ابعاد جعبه آتش نشانی استیل مورد نیاز خود می توانید از متخصصین گروه صنعتی مزینانی مشاوره رایگان دریافت نمائید.
در صورتیکه قصد خرید جعبه آتش نشانی استیل را برای طبقات، پارکینگ ها، ادارات، منازل و ... را دارید هم اکنون با مرکز فروش مزینانی تماس گرفته و جعبه آتشنشانی استیل را با بهترین کبفیت و کمترین قیمت را خریداری کنید. جعبه آتش نشانی استیل بر اساس تجهیزاتی که انتخاب می کنید تا درون آن قرار دهید، ابعاد متفاوتی خواهد داشت و می تواند به صورت تکی یا جعبه آتش نشانی دوقلو باید و در مقابل قیمت جعبه آتش نشانی استیل نیز متأثر از ابعاد متفاوت خواهد بود. قیمت جعبه آتش نشانی استیل شرکت مزینانی در جهت تولید محصولات با کیفیت و اقتصادی بسیار مناسب بوده و با حذف واسطه ها با نازل ترین قیمت به دست مصرف کنندگان عزیز می رسد. قیمت جعبه آتش نشانی را در فروشگاه مزینانی دنبال کنید.
فروش آنلاین جعبه آتش نشانی استیل مزینانی نیز برای راحتی حال شما عزیزان در سراسر کشور امکان پذیر می باشد. گروه صنعتی مزینانی تلاش کرده است تا خرید جعبه آتش نشانی استیل را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت با حذف واسطه ها در سراسر ایران امکان پذیر سازد. برای خرید و استعلام قیمت با شماره تلفن های دفترمرکزی 4 – 77629532 تماس حاصل فرمائید.


کلیه محصولات شرکت مزینانی دارای گواهی آزمون و دارای گواهی نامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت اتصالات و شیرآلات آتش نشانی می باشند.

مشاهده بیشتر
تماس بگیرید جعبه آتش نشانی با شیلنگ و نازل
نتایج 1 تا 15 از کل 15 نتیجه