جعبه آتش نشانی اصفهان

شرکت مزینانی همواره پیشرو در حوزه تولید جعبه آتش نشانی می باشد و از  تخصصی ترین مراکز تولید و نماینده فروش جعبه آتش نشانی اصفهان و تهران می باشد. جعبه اتش نشانی از عمده ترین وسایلی است که وجود آن در هر طبقه از ساختمان واجب و ضروری می باشد. این وسیله به منظور ساماندهی تجهیزات آتش نشانی در واحدهای ساختمانی و فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. از طرفی با توجه به اینکه وجود تجهیزات آتش نشانی و به طبع آن جعبه آتش نشانی از نیازهای ضروری هر ساختمان و مجتمع های اداری و تجاری می باشد. از اینرو داشتن طرح های جذاب و هارمونی با محیط از اهمیت بالایی برخوردار است. برای خرید و استعلام قیمت جعبه آتش نشانی استیل و سایر انواع جعبه آتشنشانی می توانید به سایت مزینانی مراجعه نمایید.

نمایندگی جعبه آتش نشانی اصفهان

گروه صنعتی مزینانی تولید کننده انواع جعبه آتش نشانی تک درب، دوقلو، پایه دار و ایستاده می باشد. چنانچه تصمیم به خرید جعبه آتش نشانی در اصفهان دارید. میتوانید وسایل و تجهیزات مورد نیاز خود را با قیمت مناسب از گروه صنعتی مزینانی خریداری نمایید. گروه صنعتی مزینانی دارای گواهی ایزو 9001 بوده و عضو انجمن کیفیت ملی در زمینه ی تولید و فروش جعبه آتش نشانی اصفهان و تهران می باشد. جعبه آتش نشانی و سایر محصولات در تهران تولید می شود اما به دلیل کیفیت بالایی که دارد محصولات این شرکت به شهرهای دیگر مانند اصفهان، مشهد، تبریز و ... ارسال می گردد. از دیگر خدمات فروشگاه مزینانی می توان به فروش جعبه آتش نشانی در اصفهان و سایر شهرهای دیگر اشاره کرد.

 

برای خرید حضوری جعبه آتش نشانی می توانید به نمایندگی جعبه اتش نشانی مزینانی به آدرس تهران، خیابان سهروردی شمالی، میرزایی زینالی غربی، پلاک 123 مراجعه نمایید. چنانچه در اصفهان هستید می توانید با شماره 02188505584 تماس بگیرید و جعبه آتش نشانی مورد نظر خود را در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

مرکز فروش جعبه آتش نشانی اصفهان

گروه صنعتی مزینانی، تولید کننده انواع جعبه آتش نشانی و مصنوعات فلزی با تجربه ای بالغ بر نیم قرن فعالیت گسترده از تخصصی ترین مراکز تولید جعبه های آتشنشانی می باشد که محصولات خود را تحت برند M.F.M به بازار عرضه می کند. و با داشتن نمایندگان و مراکز فروش در سراسر ایران مفتخر به خدمت رسانی به شما شهروندان محترم می باشد. توجه به استاندارد و کیفیت از مهم ترین معیارها و پارامترها در تولیدات محصولات مزینانی بوده است. جهت خرید و دریافت اطلاعات مرکز فروش جعبه اتش نشانی اصفهان مزینانی با شماره 02188505584 تماس بگیرید.

محصولات مزینانی در نمایشگاه تجهیزات و جعبه آتش نشانی اصفهان

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی اصفهان
آدرس: اصفهان، پل شهرستان، محل دایمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان

نمایشگاه تجهیزات حفاظتی، پلیسی و آتش نشانی اصفهان 97 نهمین دوره، در تاریخ 2 الی 5 مرداد ماه 97 برگزار می شود.

شرکت ناجی پاس در راستای نیل به اهداف متعالی و آرمان های ارزشمند بنیاد تعاون نیروی انتظامی و استفاده بهینه از کلیه امکانات در یک سازماندهی علمی و کارآمد همواره در تلاش است تا مأموریت های محوله را به بهترین وجه ممکن ایفا نماید که یکی از مهمترین فعالیت های این مجموعه برگزاری ادواری نمایشگاه ایپاس می باشد.

روه بندي تجهيزات و خدمات قابل ارائه در نمايشگاه

يونيفرم و لباس


لباس هاي كار، لباس هاي ضدآتش و ضدآب، لباس هاي ويژه عمليات خاص، لباس هاي ضد مواد شيميايي، جليقه ضد گلوله، لباس هاي بازتاب دار، انواع كفش، پوتين، وسایل حفاظت انفرادی و...

ترافيك

تجهيزات كنترل ترافيك، تجهيزات ايمني بزرگراه ها، علائم راهنمايي و رانندگي جرثقیل های جابجایی و حمل خودرو.

ایمنی آتش نشانی، امداد و نجات

تجهيزات امداد و اورژانس، تجهيزات امداد در ارتفاعات، تجهيزات اتاق عمل، تجهيزات امداد جاده اي، تجهيزات اعلام و اطفاء حريق، تجهیزات ایمنی صنعتی، تجهیزات کمپینک، تجهیزات مدیریت بحران، سیستم های هوشمند سازی ساختمان BMS ، تجهیزات زنده یاب، انواه روبات های امدادی و... .
سيستم هاي آموزشي و مشاوره ای
سيستم هاي مشاوره اي، طراحي و كنترل سيستم هاي حفاظتي، تحليل در خصوص جرم شناسي، بهينه سازي سيستم هاي حفاظتي، سيستم هاي آموزشي، مدارس آموزشي(علوم نظامي و انتظامی)، تجهيزات خاص آموزشي،سيستم هاي شبيه ساز و... .