جعبه آتش نشانی دو طبقه

icon-2cabin

در زندگی روزمره هیچگاه نمی توان پیش بینی کرد که چه اتفاقی خواهد افتاد و می دانیم که حادثه هیچ گاه خبر نمی کند. آتش سوزی یکی از بدترین اتفاقاتی است که تا چند سال بعد از وقوع، آثار مخرب آن بر روی افکار و اموال افراد باقی خواهد ماند. زمانیکه این حادثه اتفاق می افتد باید با هوشیاری و آرامش کامل و هم چنین تجهیزات مناسب از گسترده تر شدن آن، جلوگیری کرد و آتش را مهار نمود به همین دلیل برای در دسترس بودن تجهیزات در مواقع نیاز، کم کردن زمان رسیدن به امکانات و همچنین محافظت لازم از تجهیزات، جعبه آتش نشانی طراحی شده است.

خصوصیات جعبه آتش نشانی دو طبقه

فایرباکس دو طبقه دارای دو درب، یکی در قسمت بالا و دیگری در قسمت پایین می باشد. قسمت بالایی برای نصب شلنگ و اتصالات مربوطه و قسمت پایینی برای نگهداری انواع کپسول های آتش نشانی است. این جعبه ها ظرافت و زیبایی خود را حفظ کرده و هم چنین دارای قیمتی مناسب با قابلیت نصب آسان می باشد.

فروش جعبه آتش نشانی دوطبقه در مزینانی

شما می توانید با مراجعه به سایت مزینانی محصول مورد نظر خود را با قیمت های مناسب انتخاب کرده و پس از بررسی خصوصیات و ویژگی های آن، برای خرید آسان و راحت اقدام نمایید. مزینانی در تلاش است که بهترین محصولات را با کیفیت عالی به بازار عرضه کند و نظر مشتریان خود را جلب نماید، با مزینانی در ارتباط باشید و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و بهترین محصول را خریداری کنید.