جعبه آتش نشانی دو طبقه

icon-2cabin

در زندگی روزمره هیچگاه نمی توان پیش بینی کرد که چه اتفاقی خواهد افتاد و می دانیم که هیچ گاه حادثه خبر نمی کند. آتش سوزی یکی از بدترین اتفاقاتی است که تا چند سال بعد نیز آثار مخرب آن بر روی افکار و اموال افراد باقی خواهد ماند. زمانیکه این حادثه اتفاق می افتد باید با هوشیاری و آرامش کامل و هم چنین تجهیزات مورد نیاز از گسترده تر شدن آن جلوگیری کرد و آتش را مهار کرد. به همین خاطر برای در دسترس بودن تجهیزات در مواقع نیاز، کم کردن زمان رسیدن به امکانات و همچنین محافظت لازم از تجهیزات جعبه آتش نشانی طراحی شده است.

خصوصیات جعبه آتش نشانی دو طبقه

جعبه آتش نشانی دو طبقه دارای دو درب می باشد یکی در قسمت بالا و دیگری در قسمت پایین. قسمت بالایی برای نصب شلنگ و اتصالات مربوطه، قسمت پایینی برای نگهداری انواع کپسول های آتش نشانی می باشد. این جعبه ها ظرافت و زیبایی خود را حفظ کرده و هم چنین دارای قیمتی مناسب با نصب آسان می باشد.

فروش جعبه آتش نشانی دوطبقه در مزینانی

شما می توانید با مراجعه به سایت مزینانی محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و از قیمت های مناسب آن مطلع شوید. از طریق سایت می توانید خریدی آسان و راحت داشته باشید. مزینانی در تلاش است که بهترین محصول و با کیفیت عالی به بازار عرضه کند و نظر مشتریان خود را جلب کند. با مزینانی در ارتباط باشید و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و بهترین محصول را خریداری کنید.

مشاهده بیشتر
نتایج 1 تا 5 از کل 5 نتیجه