جعبه آتش نشانی فایبرگلاس

متأسفانه حادثه ی آتش سوزی، اتفاق از قبل پیش بینی شده ای نیست. طبیعت ما انسان ها به گونه ای است که همیشه از خطرات احتمالی که ممکن است اتفاق بیوفتد دوری می کنیم و به فکر جلوگیری از آن هستیم یا زمانیکه حادثه اتفاق افتاد در پی رفع مشکل هستیم. هنگامی که آتش سوزی اتفاق می افتد باید از تجهیزاتی که در مهار کردن آتش به ما کمک می کند استفاده کنیم. یکی از این ابزارهای مهم و مورد نیاز، جعبه های آتش نشانی است که شامل تجهیزاتی از جمله کپسول آتش نشانی، سرلوله و شلنگ قرقره آتش نشانی 20 تا 25 متری می باشد.

خصوصیات بدنه فایبرگلاس

جعبه آتش نشانی فایبرگلاس به سبب داشتن بدنه ای از این جنس، عایق بوده و در صنایع دریایی جهت نصب بر روی کشتی ها، سکوهای نفتی و دریایی طراحی شده است زیرا در آب و هوای شرجی و بسیار مرطوب مقاومت بالای خود را حفظ می کند و از پوسیدگی جلوگیری می کند. هم چنین فایبرگلاس سبک و مستحکم است و باعث نگهداری هر چه بهتر تجهیزات آتش نشانی می شود. اهمیت تجهیزات آتش نشانی در زمان بروز آتش سوزی بر هیچ کس پوشیده نیست در نتیجه باید از آن ها به خوبی نگهداری شود. جعبه آتش نشانی فایبرگلاس به دلیل جنس مقاوم خود، بهترین گزینه برای محافظت و نگهداری از کپسول و بقیه وسیله ها است.

فروش جعبه آتش نشانی فایبر گلاس در مزینانی

شما می توانید با مراجعه به سایت مزینانی محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و از قیمت های مناسب آن مطلع شوید. از طریق سایت می توانید خریدی آسان و راحت داشته باشید. مزینانی در تلاش است که بهترین محصول و با کیفیت عالی به بازار عرضه کند و نظر مشتریان خود را جلب کند. با مزینانی در ارتباط باشید و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و بهترین محصول را خریداری کنید.

مشاهده بیشتر
نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه