کپسول آتش نشانی توچال

شرکت دادرس آتش توچال که با نام تجاری توچال آن را می شناسیم در سال 1371 به شماره ثبت 8816 با عنوان تولید کننده انواع کپسول های آتش نشانی، در شهرک صنعتی جی با سرمایه گذاری خصوصی فعالیت خود را آغاز نمود.

روش کار کپسول آتش نشانی توچال

کپسول آتش نشانی توچال یکی از انواع کپسول های آتش نشانی می باشد. این کپسول دارای پودر اطفای حریق فشرده می باشد که در هنگام آتش سوزی با رها کردن ضامن، این پودر با فشار زیاد خارج شده و باعث خاموش شدن آتش می شود. پس از خارج کردن ضامن دستگیره کپسول آتش نشانی توچال را فشار داده و دست خود را به صورت جارویی حرکت دهید تا آتش به طور کامل مهار شود. این کپسول آتش نشانی دارای یک فشار سنج کوچک می باشد. هم چنین این محصول دارای قطعه ای فلزی می باشد که نصب آن را بر روی دیوار امکان پذیر کرده است.

گارانتی کپسول آتش نشانی توچال

کپسول آتش نشانی توچال دارای شلنگ مشکی رنگ می باشد که در هنگام حریق به راحتی در دست جای می گیرد و باعث کنترل هر چه بیشتر شما می شود. تمامی کپسول های آتش نشانی توچال دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. سایت مزینانی این محصول با کیفیت را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار داده است تا خریدی آسان و با اطمینان داشته باشید. با مزینانی در ارتباط باشید

نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه