جعبه  آتش نشانی سامان

شرکت تولید جعبه آتش نشانی مزینانی این روز ها یکی از برند های برتر تولید انواع مختلف جعبه های آتش نشانی است که توانسته با کیفیت بالای محصولات خود، اعتبار خود را در بازار تجهیزات آتش نشانی بالا ببرد و تبدیل به یکی از برند های شناخته شده در این عرصه شود. انواع مختلف این جعبه های آتش نشانی برای کاربرد ها مختلف و در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
در ادامه این مطلب از فروشگاه جعبه آتش نشانی مزینانی، در مورد با  در مورد ویژگی های مختلف جعبه های آتش نشانی مزینانی که آن را از سایر برندهایی همچون جعبه آتش نشانی سامان متمایز ساخته صحبت می کنیم.

جعبه آتش نشانی چه ویژگی هایی دارد؟

  • استحکام و کیفیت ورق های بدنه جعبه آتش نشانی برخی مدل ها به دلیل استفاده از ورق هایی با ضخامت بالای 1 میلیمتر بالاست. از طرفی همین ضخامت بالای بدنه باعث شده است که در زمان استفاده و باز کردن شیلنگ آتش نشانی از روی قرقره که فشار زیادی بر روی بدنه جعبه آتش نشانی می آید، جعبه دچار خم شدگی و پیچیدگی نشود، همچنین دوام و عمر بالای این جعبه های آتش نشانی از ویژگی ها منحصر به فرد آنهاست. در ضمن برخی از جعبه های آتش نشانی که برای کاربرد در کارگاه ها و محیط های صنعتی به کار میروند و نیاز به استحکام بالایی دارند را با ورق 1.2 میلیمتری می سازند.
  • اتصالات انجام شده در جعبه های آتش نشانی مزینانی از نوع جوش برنجی است که این موضوع باعث می شود مقاومت این جعبه های آتش نشانی در برابر فشار و ضربه زیاد باشد.

ویژگی های جعبه آتش نشانی مزینانی

  • یراق آلات مورد استفاده در جعبه های آتش نشانی مزینانی دارای کیفیت مناسبی است و صد البته یک جعبه آتش نشانی خوب باید این چنین باشد. منظور از یراق آلات مواردی مانند دستگیره، قفل، لولا و ... هستند، همانطور که می دانید کیفیت این قسمت ها روی کیفیت نهایی جعبه آتش نشانی تاثیر گذار است.
  • قرقره ها و شیلنگ های مورد استفاده در جعبه های آتش نشانی کامل مزینانی به این صورت هستند که در زمان استفاده از آنها بسیار راحت خواهید بود و به این صورت می توانید در زمان حادثه به سرعت عملیات اطفاء حریق را انجام دهید. قرقره های هوزریلی مورد استفاده در این جعبه های آتش نشانی دارای بازو و لولای مخصوص هستند که استفاده از آنها باعث می شود در زمان باز کردن شیلنگ، درب جعبه آتش نشانی مزاحم شما نخواهد شد.
  • جعبه آتش نشانی سامان
  • اتصالات و شیر های مورد استفاده برای آبرسانی جعبه آتش نشانی مزینانی دارای کیفیت بالایی هستند و علاوه بر آسانی استفاده، از دوام خوبی برخوردارند و همین موضوع باعث می شود خیالتان از نشت آب و سایر مشکلات مشابه راحت باشد.
  • نوع بالای جعبه های آتش نشانی مزینانی باعث شده است که در ساختمان ها با سبک ها معماری مختلف یا کاربرد های مختلف به راحتی بتوان از آنها استفاده کرد و همه افراد با سلیقه های مختلف بتوانند به راحتی جعبه آتش نشانی مورد نظر خودشان را پیدا کنند. جعبه های اتش نشانی مزینانی در ساختمان های مسکونی، تجاری، کارگاه ها و محیط های صنعتی قابل استفاده اند.
  •  تجهیزات آتش نشانی مزینانی دارای کیفیت خوب و مرغوب می باشد که این امر خود از مولفه های مهم تجهیزات اطفاء حریق می باشد. هنگام خرید تجهیزات آتش نشانی مزینانی علاوه بر نشان استاندارد سعی کنید از تجهیزات آتش نشانی مدرن استفاده کنید و از خرید تجهیزات قدیمی خودداری کنید. علاوه بر کیفیت تجهیزات مدرن نیز از عوامل مهم تجهیزات آتش نشانی محسوب می شود.

جعبه آتش نشانی استیل

یکی از مدل های محبوب و پرطرفدار جعبه های آتش نشانی، جعبه آتش نشانی استیل می باشد. جنس درب و قاب دور جعبه آتش نشانی که نمای بیرونی آن را تشکیل می دهند از جنس استیل مات می باشد. این نمونه جعبه آتش نشانی دارای سادگی و زیبایی چشمگیری است و همین موضوع باعث می شود تا شما علاوه بر داشتن یک جعبه اتش نشانی با کیفیت و کارآمد برای شرایط اضطراری بتوانید نمایی زیبا و شیک داشته باشید.

 

جعبه آتش نشانی استیل مزینانی

گروه صنعتی مزینانی در راستای خدمت به مشتریان خود فروش تجهیزات آتش نشانی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را مهیا کرده است. در بعضی از محصولات تولیدی جدید فروشگاه مزینانی جعبه آتش نشانی استیل، قفل های سوییچی به دلیل  آسیب دیدگی به کار نمی رود که امر خود موجب می شود تا به زیبایی آن افزوده شود.

جعبه آتش نشانی استیل میزنانی

جعبه آتش نشانی معمولی و دوقلو

جعبه های آتش نشانی معمولی و دوقلو مزینانی شکل و شمای جعبه های معمول آتش نشانی را دارند و دارای دو نمونه هوز ریلی و شیلنگ برزنتی هستند که می توانید یک نمونه از آنها را در تصویر زیر مشاهده کنید.

 

جعبه  اتش نشانی دوقلو سامان

جعبه آتش نشانی معمولی و دوقلو مزینانی

جعبه آتش نشانی دوقلو مزینانی دارای دو محفظه می باشد که یکی از آن ها برای نگهداری کپسول آتش نشانی و دیگری برای نگهداری قرقره و شیلنگ مورد استفاده قرار می گیرد. جعبه آتش نشانی دو قلو مزینانی دارای ابعاد مختلفی می باشد. در ابتدا این جعبه های آتش نشانی دارای قفل و کلید بودند اما با گذشت زمان برای افزایش سرعت عمل برای باز کردن درب جعبه این قفل ها به قفل سامسونتی تغییر پیدا کردند.

جعبه آتش نشانی دوقلو فلزی مزینانی

 

نوشتن دیدگاه